Hizmetlerimiz

Toplantı Salonları Broşürünü indirmek için tıklayınz...

Toplantı hizmetleri:

Toplantı salonlarımızın tümü ideal bir toplantı ortamı yaratmak için gerekli olan iki temel unsuru sağlayabilecek şekilde tasarlandı.

Etkin Toplantılar

Tüm salonlar, toplantıların etkinliğini artıracak bütün detaylar düşünülerek hazırlandı. Renkli ve gün ışığı alan toplantı salonlarımız içinde sunduğumuz zengin donanım ve hizmetler, toplantınızın her zamankinden daha verimli geçmesini sağlamak için tasarlandı.

Etkin Dinlenme

Toplantı sırasındaki üretkenliğin ve etkinliğin artırılması için her şeyden önce yorulmamış bir zihin gerekir. Zihinsel dinlenme için de katılımcıların toplantı aralarında, kafalarını toplantı veya eğitimin içeriğinden uzaklaştırmaları gerekir.

Bunun için BÜMED’in inanılmaz doğa güzelliğini yanı sıra tarih kokan gizemli kale surlarını çevrelediği bir semtte kısa bir bakış ata bilirsiniz. Yaz aylarında yeşiller içerisinde asırlık çınar ağaçlarının serin yapraklarının altında veya soğuk kış aylarında içinizi ısıtan tarihi Rumelihisarı kalesi ve surlarına bakarak eşsiz güzellikle restoranımızda öğlen yemeğinizi yiye bilirsiniz,

Toplantı salonları kullanım alanları:

  • Şirket Toplantıları
  • İş Toplantıları
  • İşe alım sınavları ve Mülakatları
  • Eğitimler
  • Özel günler ( Düğün,Kokteyl, Şirket yemekleri,Doğum günleri vs.. )
 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk