BURC Beach Kilyos

İstanbul’da yazı BURCBeach ile yakala!

Haftasonlarında yaz tatili keyfini yakalamak isteyenler için İstanbul’daki en iyi Beach Club seçeneklerinden BURCBeach Kilyos, yalnızca yarım saat uzaklıkta, aktivitesi ve güneşi bol bir yaz vaat ediyor.

Bu yaz da hayalini kurduğunuz güney sahilleri, BURCBeach Kilyos ile İstanbul’da yanı başınıza geliyor. Ertelenen tatil planlarına eşsiz bir alternatif sunan BURCBeach, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği tarafından 2001 yılından beri Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampusu’nda faaliyet gösteriyor.

Boğaziçi Üniversitesi’ne destek ve eğitime katkı misyonunun bir parçası olarak benzerlerinden ayrılan BURCBeach, Boğaziçi camiası ve misafirleri için Kilyos kampusunu cazip hale getirmek amacıyla sahilin doğal yapısı bozulmadan hayata geçirilmiş bir projedir.

BURCBeach´te ister Kilyos'un muhteşem kumunda şemsiyelerin altında güneşlenip, ister güneşlenme terasında, minderlerin üzerinde güneşin keyfini çıkartabilirsiniz. İstanbul’un en güzel Karadeniz sahilinde, denizin tadına spor ve eğlence aktiviteleri ile birlikte varırken, gününüzü güvenli ve huzurlu bir ortamda doya doya yaşayacaksınız.

Muhteşem kumsalı, 1400 m2 güneşlenme terası, 200 kişi kapasiteli Cafe/Bar’ı, food court ve balıkçı restoranı ile sabah saatlerinden gün batımına kadar günde yaklaşık 2.000 kişiyi ağırlamaktadır.

BURCBeach Kilyos´ta kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânlarından da yararlanılabilir, sezon boyunca konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Volley/Soccer Şampiyonaları gibi etkinliklere katılıp izleyebilirsiniz.

BURCBeach Kilyos´ta, plaj malzemelerinin bulunduğu mağaza, 650 araba kapasiteli otopark, şezlong, şemsiye, yastık, duş ve kabinler misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Gelirleri ile Boğaziçi Üniversitesi´ne kaynak yaratan BURCBeach, her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Detaylı bilgi için:

(212) 359 58 00 ‘dan Dahili : 157, 119  ya da 137

burcbeach@bumed.org.tr

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk