Oya Tolga ile Makyaj

Sinema TV makyaj uzmanı olarak 28 yıldır profesyonel çalışma hayatına devam eden Oya Tolga İngiltere ve Fransa’da aldığı eğitimlerin ışığında profesyonel makyaj kursları veriyor. “Makyaj yapılan ciltlerin aşınması, erken yaşlanması gibi riskler yanlış şeyler yapıldığında ortaya çıkar. Malzemeleri bilerek kullanmak ve öğrenmek lazım. Bu konuda kendimizi biraz profesyonelce eğitmemiz lazım. Nasıl başımız ağrıdığında aspirin alıyorsak yüzümüzde de bir şey çıktığında gerekli şeyi yapmayı bilmek gerekir.” diyen Oya Tolga ile makyaj kursları BÜMED’le özel atölyesinde başlıyor.
Bu kursta size hangi renklerin yakıştığını, gölgeleme ve aydınlatma tekniklerini ve katılacağınız ortamlara uygun makyaj yapmayı hem kendinizde hem de karşınızdakinde deneyerek öğreneceksiniz.
Kurslarımız haftada bir gün arasında Oya Tolga’nın kendi stüdyosunda yapılacaktır.

Süre :3 hafta
Gün ve Saat : Katılımcıların belirleyeceği gün ve saatlerde yapılmaktadır.

Katılım Bedeli
Üye:800 TL
Misafir:950 TL

Detaylı bilgi ve rezervasyon için:
kurs@bumed.org.tr / 212 - 359 5813

Oya Tolga
Oya Tolga ortaokulu Notr Dame de Sion, liseyi Nişanta Kız Lisesi ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi
(şimdiki Mimar Sinan Üniversitesi) Eski Türk Sanatları bölümünü okumuştur. Paris’te “Jean Piere Florimont”,            
“Jean d’Estrees Esthetique Visagisme” Londra’da “The Park School of Beauty Therapy" okullarını bitirdikten sonra Sinema Televizyon teknik make-up artist olarak 38 yıldır profesyonel olarak çalışmaktadır. "Yapılan makyaj, cildin aşınması erken yaşlanması gibi riskleri oluşturur. Malzemeleri bilerek kullanmak ve öğrenmek lazım. Nasıl başımız ağrıdında aspirin alıyorsak yüzümüzde de bir şey çıktığında gerekli şeyi yapmayı bilmek gerekir,” diyen Oya Tolga özel atölyesinde kişisel gelişim eğitimleri vermektedir.

Bilgi ve kayıt için: Tel: 0212 359 58 13, E-posta: kurs@bumed.org.tr

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk