İş Hayatında Etkili Yazma

Tarih: 9 Ocak 2018
Süre :
4 hafta

Saat : 19.00 – 22.30
Gün : Salı 

Katılım bedeli
Üye : 880 TL
Misafir : 990 TL 

Detaylı bilgi ve rezervasyon:
kurs@bumed.org.tr / +90 212 359 58 13 

Yrd. Doç. Dr. Gökmen Karadağ'95
İletişim Danışmanı, Akademisyen, Eğitmen, Yazar. 2000 yılından bu yana Diksiyon, Retorik, Etkili Konuşma Teknikleri, İş Sunumlarında Profesyonelleşme, Medyayla Nasıl Konuşmalı gibi konular üzerine araştırıyor, yazıyor, eğitim danışmanlık ve koçluk hizmeti veriyor.

2001 yılından bu yana üniversitelerde iletişim üzerine dersler veriyor. Marmara Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültelerinde öğretim görevlisi olarak çalıştı. Şu an İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde öğretim üyeliği yapıyor.

Kariyerine mühendis olarak başladı. Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrenimi sırasında Türkiye’de Avrupa Birliği ve Dünya Bankası tarafından desteklenen bazı projelerin mali ve mühendislik denetimini yaptı. Türkiye’nin ana endüstriyel kuruluşlarının Ar-Ge uygulamalarını ve potansiyellerini araştırdı. Tekstil ve konfeksiyon endüstrilerindeMIS projelerinde çalıştı.
Mühendislik kariyerine paralel olarak ilgilendiği alanlar onu iletişim sektörüne çekti. Türk Dili, Fonetik, Artikülasyon, Diksiyon konusunda MEB sertifikası aldı. HBB, Star, Kanal 6, Kanal D, brt ve tv8’de muhabirlikten, program sunuculuğuna kadar her aşamada çalıştı. En çok bilinen işi tv8’de yaptığı Haberaktif ve 8.Gün programları oldu. 2006’da Radyo TV Gazetecileri Derneği ve 2012’de Antalya TV Ödülleri’nde yılın en iyisi seçildi. tv8’de Danışma ve İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yaptı. 
Televizyon kariyeri boyunca akademik eğitimini de sürdürdü. 1999’da Marmara Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İletişim Bilimleri’nde yüksek lisansını, 2005’te de aynı bölümde doktorasını tamamladı.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk