Kişisel Stil

Kişisel Stil

“Kimse durup dururken stil sahibi olmalıyım demez. Görünüşünüzü yenilemeyi düşünüyorsanız bu ihtiyacın arkasında hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz başka bir hedef olduğunu unutmayın. Bu hedef için bir değişim geçirmeniz gerektiğini hissedersiniz ve görünüşünüz de ilk farkedilen detay olarak kaçınılmaz şekilde buna dahildir.”
                                                                                                              Zeynep Erkan - İmaj ve Yaşam Koçu

Kişisel gelişime hiç olmadığı kadar ilgi gösterilen, zaman ve bütçe ayrılan içinde bulunduğumuz bu dönemde, içinizde yaşanan bu gelişimin dışardan da farkedilmesi için görünüşünüzde de bir gelişim yaşanmalıdır. Stil ise profesyonel, sosyal ya da özel hayatınızdaki hedefleri gerçekleştirmekte kullanılabilen stratejik bir araçtır. Ofiste yeni bir pozisyona adapte olmanızda da rol oynayabilir, büyük bir sözleşmeye imza atmanızda da. Yeni bir çevreye girdiğinizde kolaylık da sağlayabilir, hızlı çevre edinmenizi de.

Bu atölyede varolan stilinizi, varsa önünüze koyduğu engelleri keşfedebilir, aslında ihtiyacınız olan kişisel stili hayata geçirebilirsiniz.

İçerik

1. İlk izlenim
2. Dış görünüş ve stilin imaja etkisi
3. Kişisel hedef ve stil belirleme
4. Kişisel stilin kariyerdeki rolü
5. Kişisel ve kurumsal imaj entegrasyonu
6. Kişisel stilin sosyal statüye etkisi
7. Özel hayattaki hedeflerde kişisel stilin etkisi
8. Kıyafetlerin dili
9. Farklı hedefleri karşılayan farklı stillerin tanım ve gardıropları
10. Renkler ve etkileri
11. Giyimde renk kuralları
12. Kişisel hedef ve stile göre gardırop oluşturma

Tarih: 10 Ocak 2018
Saat:
19.00 – 21.00
Süre: 6 hafta
Gün: Çarşamba

Katılım bedeli
Üye:850 TL
Misafir:1.000 TL

Zeynep Erkan '98 GERÇEK/SEN markası altında verdiği imaj danışmanlığı ve yaşam koçluğu hizmetleriyle müşterilerine içten dışa 360 derecelik bir kendini keşif ve yenileme deneyimi sunuyor. İçinizdeki gerçek “ben”i ortaya çıkararak hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda destek vermeyi amaçlıyor. Birebir çalıştığı kişisel müşterilerin yanı sıra kurumsal imaj ve trend eğitimleri veriyor. 10 yılı aşkın pazarlama iletişimi kariyerinin ardından, London College of Fashion ve Central Saint Martins'de aldığı imaj danışmanlığı eğitimi ile imaj danışmanlığının yanı sıra marka danışmanlığı ve moda yazarlığı sunduğu hizmetler arasında.

2010 yılından beri İstanbul Moda Akademisi'nde moda yönetimi, styling, moda iletişimi ve medya, görsel mağazacılık ve vitrin sertifika programlarında eğitmenlik, stil danışmanlığı sertifika programında ana eğitmenlik yapıyor.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk