Üniversiteye Destek

BÜMED misyonu doğrultusunda Üniversitemizin gelişmesi ve Boğaziçi Üniversite’sinin kalitesinin sürdürülmesi hedefine destek vermektedir. Kurulduğundan bu yana BÜMED kendi kaynaklarından nakdi ve ayni desteğini Üniversitemize aktarmaktadır. BÜMED`in sahip olduğu maddi kaynaklar, çalışanların ve gönüllülerin çeşitli destekleri Üniversitemizin karşılayamadığı hizmetlerin sunumu için kullanılmaktadır.

BÜMED, aidat gelirleri ile yarattığı mali kaynaklarının yaklaşık her sene yarısını Üniversiteye aktarmaktadır. Artan üye sayısı ve düzenli aidat ödeyen üyelerinin sayesinde mali desteğini her yıl artırarak devam ettirmektedir. Kuruluşundan bu yana BÜMED 1.500 öğrenciye burs, 2.000 mentorluk, 5.000 öğrenciye ve yeni mezuna iş imkanı, 10.000 öğrenciye kariyer danışmanlığı, 6.000.000 TL akademik destek, 24.000.000 TL bağış yapmıştır.

“Boğaziçi Hepimizin” kampanyasını başlatan BÜMED daha çok mezunun Üniversiteye katkılarını kanalize etmekte öncü olmuştur. Daha sonraları Üniversitenin Vakıf’ ı üzerinden organize edilen bağış kampanyasının alt yapı çalışmalarına destek vermekte ve mezunlara ulaşmada koordineli şekilde yaygınlaştırılmasını sağlamaktadır...

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk