Tesislerimiz
BURC Sosyal Tesisleri

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsünde, Üniversitemiz tarafından BÜMED için tahsis edilen arazi içinde yer alır. Binanın yapımı tamamen BÜMED’in olanakları, üyelerden alınan tesis katkı payı ve değerli bağışlarla gerçekleştirilmiştir.

BURC Sosyal Tesisi binasından Restaurant, cafe, spor salonu, toplantı salonları, büyük seminer salonu, üst bahçe, açık yüzme havuzu ve otopark bulunmaktadır.

Detaylı bilgi
BURC Beach

Boğaziçi Üniversite Kilyos Sarıtepe Kampüsü dahilinde yer alan BURC Beach İstanbul’un en çok tercih edilen plajlarından biridir.

Detaylı bilgi
BURC Spor

Tenis, squash, fitness, kardiyo, pilates, body sculpt… ve daha birçok spor imkanı sunan BURC Spor, BURC Sosyal Tesislerinde yer almaktadır.

Detaylı bilgi
BURC Store

Boğaziçili ürünlerin satıldığı mağazalar Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs, Kuzey Kampüs ve BURC Beach içinde yer almaktadır. Ayrıca online satış da yapılmaktadır.

Detaylı bilgi
BURC Restaurant ve Cafe

BURC Sosyal Tesisi içinde yer alan Restaurant ve cafe tüm camiaya ve misafirlerine hizmet vermekte, özel günlerde ve isteğe bağlı olarak farklı organizasyonlar gerçekleştirmektedir.

Detaylı bilgi
BURC Bahçe

BÜMED üyelerinin düğün yapabildikleri, yazları ıhlamur ağaçları altında brunch keyfi sunan, Çocuk Şenliği gibi BÜMED etkinliklerine ve bahçe konserlerine ev sahipliği yapan BURC Bahçe florası ile de İstanbul’un en özel mekanlarından biridir.

 
© 2012 BÜMED | Her Hakkı Saklıdır. Bu sayfadaki bilgiler kaynak gösterilse dahi, izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz.
Kurumsal Üyelik Atölyeler BUgezi Etkinlikler Boğaziçi Dergisi BURC Powerbuy İletişim Sponsorluk